Ramazan Ayında Lida Kullanımı

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

24 Nisan 2020 tarihi itibariyle ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Oruç tutan kişiler için kullanım tavsiyelerimiz olacaktır. Bu tavsiyelere uyarak Ramazan ayında da etkii sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lida içeriği nedeniyle yağ yakar, metabolizmayı hızlandırır ve tokluk hissi vererek iştah kaybı sağlar. Lida kullandığınız süreçte yağ yakımının dengeli bir şekilde yapılabilmesi için gün içerisinde bol su tüketimi önerilmektedir. Hücrede yağ yakımı yapılırken metabolizmadan su eksilmektedir. Yağ yakımının dvam etmesi ve enzimlerin dengeli bir şekilde çalışmasını sürdürmesi için su oldukça önemlidir. Oruç tuttuğunuz zaman su tüketemeyeceksiniz haliyle. Bunun için lidayı 2 şekilde kullanabilirsiniz.

1.Sahurda

Sahurdan önce 1 adet lida kullanabilirsiniz. Gün içerisinde de sizi tok tutar ve görevini en iyi şekilde yapacaktır lida. Lakin bu durum gün içerisinde halsiz düşmenize sebep olabilir. Metabolizmanız eğer ki bu durum ile başa çıkabiliyorsa, Sahur sonrası kullandığınız lida gün içerisinde sizi rahatsız etmiyorsa çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. Lakin biz yine de en sağlık yöntemi, İftar sonrası kullanımı öneriyoruz.

2.İftarda

İftar yapmadan önce 1 bardak su ile lida kullanabilirsiniz. İftarınızı açktan sonra da rahatlıkla su içebileceğiniz için lida etkisini yine en iyi şekilde görürsünüz. Önerimiz iftar sonrası kullanımdan yana. Yine de aklınıza takılan bir durum olursa canlı destek üzerinden bize ulaşın bilgilendirelim sizleri.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments