Orjinal Lida Siparişi

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

orjinal lida siparişi

Orjinal lida arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim.

Şuan reklam ve türevleri ile satış yapmakta olan bir çok site ve sosyal medya sayfalarında sahte ürünler pazarlanmaktadır. Ve Maalesef ürünümüz olan lida zayıflama hapı, bu sahte üreticiler ve pazarlayıcılar neticesinde karalanmaktadır. Orjinal satış sitemiz olan www.lida-zayiflama.org haricinde her hangi bir mecradan alışveriş yapmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Müşteri temsilcimiz bu konuda yeterli desteği size sağlamaktadır.

Orjinal lida Nasıl Anlaşılır?

Orjinal lida üzerinde kmdali hologramı bulunmaktadır. Bu hologramı barındırmayan ürünler sahtedir. Ayriyetten folyolu ürünlerde ürünler sert folyo halinde ve he folyoda 6 kapsül bulunacak şekilde sıralanmaktadır. Plus ürünlerde ve folyolu ürünlerde kapsül üzerinde seri numarası yada km dali logosu olan “gemi” logosu bulunmaktadır. Bu konuya dikkat etmenizi öneriyoruz. Satış ortağı olan sitelerimiz ana sayfada belirtilmiştir. Ayrıca lida kullanmaya başladığınız gün içerisinde ağız kuruluğu ve iştah kaybı gibi etkileri göstermektedir. Bu etkileri görmediğiniz takdirde öncelikle kronik rahatsızlıklarınız ve kan değerleriniz incelenmelidir. Eğer ki kronik bir rahatsızlığınız yoksa muhtemelen kullandığınız ürün sahtedir.

Orjinal Lida Siparişi

Resmi satış sitemiz olan www.lida-zayiflama.org üzerinden orjinal lida siparişi verebilirsiniz. Ayrıca sipariş öncesi ve sipariş sonrasında müşteri temsilcilerimiz telefon numaralarımız üzerinden ya da canlı destek üzerinden size 7/24 destek sunmaktadırlar.

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gönül Çavdar

Telefonla görüştüğüm arkadaş oldukça iyi. O kadar soru sordum sağolsun hepsini cevapladı yol haritasını beraber çıkarttık amacınızın sadece satış olmadığı için sevindim siparişimin tez vakitte gelmesini temenni ediyorum