Orjinal Lida Satış Sitesi

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Lida uzun zamandır satışı yapılan bir zayıflama ürünüdür. Günümüzde de aktif olarak satışı yapılmaktadır.  Lida, Tüketicilerde oldukça iyi izlenim bırakmış ve bu sayede popülerliği gün geçtikçe artmaktadır.

Ürün bu derece aktif satışı yapılınca haliyle sahte üreticiler ve satıcılarda meydana çıkmakta. Bu yazımızda sizlere satın almış olduğunuz lida nın orjinal olup olmadığını anlamanız için bir kaç noktadan bahsedelim.

Lida Dış Görünüş

Ürün kapalı ve üzerinde şerit kilit bulunan bir kutuda size teslim edilmektedir. Kutu üzerinde gazete okuyan kadın yada kelebek figürü bulunmaktadır. Mavi renkte tırtıklı kutu, Ön yüzünde kmdali hologramı bulunmaktadır. Kutunun bir tarafından Çince, Diğer tarafında ise ingilizce prospektüs bulunmaktadır.

Kutu içeriğini açtığımızda karşımızda 5 platin renkte şerit yer almaktadır. Şerit üzerinden 6 farklı dilde lida zayıflama kapsülü yazmaktadır. Şeritleri yırtarak kapsüllere ulaşırız. Kapsüller açık ve koyu yeşil renktedir. Kapsül üzerinde gemi logosu ve seri numarası bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu. Kapsül üzerinde gemi logosu ve seri numara bulunmayan ürünler kesinlikle sahte ürünlerdir.

Lida Etkileri

Lida günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce bol su ile kullanılır. Gün içerisinde bir adet lida ile metabolizma üzerinde birtakım değişiklikler oluşmakta. Bunlar, Ağız kuruluğu, İştahsızlık, Halsizlik ve nadiren uykusuzluktur. Gün içerisinde bol su tüketmenizi öneriyoruz. Aksi takdirde vücut yağ yakımında zorlanacaktır. Lida yı kullandığınız ilk üç gün içerisinde bu etkileri yaşamalısınız. Kilo vermenizi sağlayan temel etkenler bunlardır.

Orjinal ürün hakkında merak ettikleriniz varsa yazımızdan faydalanabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa eğer bizlere ulaşabilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments