Orjinal Lida Plus

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Uzun zamandır satışı yapılan lida ürünümüzün içeriği geliştirilmiş olan lida plus versiyonu mevcuttur. Lida plus, folyolu lidaya oranla içeriği güçlendirilmiş ve etkiler bakımından folyolu lidaya göre biraz daha iyi bir ürün.

Orjinal Lida Plus Etkileri

Orjinal lida plus, Ağız kuruluğu yapar, Tokluk hissi verir ve gün içerisinde tok tutar sizi. Ayrıca ödem atıcı etkisi mevcut ve gün içerisinde enerji vererek zinde kalmanızı sağlar. Lida plus yan etkileri de folyolu lida ile eşdeğer düzeyde. Çok nadiren uykusuzluk ve kabızlık yapabilmektedir. Bu durumun önüne de lifli gıdalar ile beslenerek geçebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde bol su tüketimi lida plus ürünümüzden daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Lida plus orjinalliği nasıl anlaşılır?

Orjinal lida plus kilitli kapak üretici firma olan “kumming dali” hologramı ile size teslim edilir. Ayrıca kapsül renkleri açık yeşil ve koyu yeşildir. Kapsüller üzerinde kumming dali logosu yer almaktadır.

Lida plus ile düzenli kullanımlarda ayda 4-12 kg arasında kilo verebilmeniz mümkündür. Bu oran yağ düzeyine, metabolizma hızınıza bağlı olarak değişebilmektedir.

Sitemiz üzerinden lida plus siparişi verebilirsiniz. Ayrıca canlı destek ve telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir detaylı destek alabilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments