Orjinal Lida 2018

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Orjinal lida 2018 yazımıza hoşgeldiniz. Bu makalede orjinal lida nasıl anlaşılır? ve etkileri nelerdir bunları paylaşacağız.

Orjinal Lida 2018

Son zamanlarda bize ulaşan tüketiciler sahte ürün mağduru olduklarını, Sipariş verdiği üründen farklı ürün teslim edildiği hakkında geri dönüşler yapmaktalar. Bu yüzden size orjinal lida nasıl anlaşılır bu konuda bilgi verme gereği duyuyoruz. Orjinal satış sitemiz olan lida-zayiflama.org haricinde yapılan alışverişlerde maalesef yeterli kadar yardımcı olamıyoruz.

Öncelikle lida zayıflama hapı 3 farklı versiyonu bulunmakta. Bunlar, Lida softgel, Lida plus ve folyolu lida. Bu üç ürün üretici firması “Kumming Dali” dir. Kumming dali haricinde üretici her hangi bir firma bulunmaz. Ürünler yurt dışından ithal edilmektedir. Lida softgel 36 yumuşak kapsülden oluşur. Kutu üzerinde kmdali hologramı bulunmaktadır. Lida plus şişe içerisinde ve kilitli kapak şeklinde bulunur ve 30 kapsül içerir. Kapsül üzerinde kmdali logosu yer alır. Ayrıca yine üzerinde kmdali hologramı bulunmaktadır. Lida folyolu ise kutu içerisinde ve folyo halindedir. İçerisinde  30 kapsül bulunur ve kapsül üzerinde yine kmdali logosu bulunur. Kutu üzerinde yine kmdali hologramı bulunur.

Ürünlerin orjinal olup olmadığını ayrıca kullandıktan sonra anlayabilirsiniz. Kullandığınız gün içerisinde bütün ürünler ağız kuruluğu, İştah kaybı yapar. Bu etkileri göstermeyen ürünler yüksek ihtimalle sahte ürünlerdir. Ayrıca sipariş verdiğiniz internet sitesinin, Sosyal medya sayfasının bilgilerinin açık olduğuna, İletişim numarası olmasına ve müşteri temsilcisinin ulaşılabilir olmasına dikkat ediniz.

Ürünler hakkında aklınızda soru işareti varsa eğer bizlere 7/24 telefon numaralarımız üzerinden, Canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş için daima hizmet veriyoruz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments