Lida Zayıflama Hapı Kullanımı

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Lida zayıflama hapı fazla kilo sorunu olan kişiler için ideal bir seçim olabilir. Kendisini kanıtlamış ve uzun yıllardır aktif satışı neticesinde güvenilir bir tercihtir.

Kullanım tavsiyeleri öncesinde ilk olarak orjinal ürün temin ettiğinize emin olmalısınız. Sitemiz Lida Resmi satış noktasıdır. Haricinde online platformlarda her hangi bir bağlantımız bulunmamaktadır. Sitemiz üzerinden orjinal ürün sorgulaması yapabilirsiniz.

Lida Nasıl Kullanılır?

Lida içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Softgel versiyonda 36 kapsül bulunur. Ürünler bir aylık kullanım için geçerlidir. İdeal kullanım günde 1 adettir. Haricinde fazla kullanımlar sağlık açısından tehlikeli olabilir ve kesinlikle önerilmemektedir.

Lida sabah kahvaltısından 15 dakika önce bol su ile tüketilir. Bir kapsül kullanım ortalama 8-12 saat etkilidir. Bu süre içerisinde alkol tüketimi kesinlikle önerilmez. Lida kullandığınız gün içerisinde bol su tüketimi yapmanız, Yağ yakımının dengeli bir şekilde gerçekleştirilmesi için önemlidir. Bu konuda özenli davranmalısınız.

Lida kullandığınız gün içerisinde özel bir diyet yapmanıza gerek yok. Lida yağ yakımı, İştah kapatıcı ve ödem atıcı etkisiyle kilo vermenizi sağlayacaktır. Ama mümkünse yeşil çay ve ödem için hazırlayabileceğiniz detox çayları ile destekleyebilirsiniz.

Lidayı kimler kullanamaz?

Kalp Tansiyon Hastaları lida kullanamazlar. Fazla kilolar yavaş çalışan bir metabolizma meydana getirir genellikle. Lida yağ yakımı yaptığı süreçte metabolizmayı hızlandırır ve ideal düzeylerde çalışmasını sağlar. Bu durumda nabız yükselebilir. Kalp tansiyon hastalarına önerilmemektedir.

Hamile ve emzirenler lida kullanamazlar.

Böbrek yetmezliği olan kişiler lida kullanamazlar.

Lida hakkında aklınızda ki soruları yorum bölümünden, Canlı destek aracılığı ile yada telefon numaralarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments