Lida Softgel

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Lida softgel lida versiyonlarından birisidir. 3 Çeşit lida bulunuyor. Bunlar lida softgel, lida plus ve folyolar halinde bulunan folyolu lida.

Lida softgel diğer üretimlerden farklı olarak yumuşak kapsüller halindedir ve sıvı kıvamdadır. Kapsül kullanmak istemeyen tüketiciler lida softgel tercihi yapmaktadır. Bir kutu lida softgel içerisinde toplamda 36 softgel bulunur. Bir kutu, 36 günlük kullanım içindir. Günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce bol su ile kullanılır. Etkileri yine ağız kuruluğu ve iştah kaybı şeklinde gözlenebilir. Softgel içeriğinde ufak değişiklikler yapılmıştır. Uzun süreli lida kullanan müşterilerimiz arasında lida softgel versiyondan daha memnun olduğunu söyleyenler olduğu gibi folyolu lida kullanmayı tercih eden müşterilerimizde mevcuttur. Metabolizm yapısına ve genetik alışkanlıklara göre ürünlerin etkileri değişiklik gösterebilmektedir.

lida softgel

Lida softgel günde bir adet kullanılır ve gün içerisinde bir adet kullanım yeterlidir. Diğer ürünlerden farkı 36 softgel olması. Biz 30 kullanımdan sonra ki 6 kapsülü gün aşırı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle ideal kilonuza ulaştıktan sonra kilonuzu dengelemeniz için daha etkili bir kullanım elde etmiş olacaksınız.

Diyet ürünleri kullandıktan sonra tekrar kilo alma durumuna engel olmak için gün aşırı kullanım yapabilirsiniz. Farkı sizde göreceksiniz böylelikle. Lida softgel aylık kullanımlarda kronik bir rahatsızlığınız yoksa eğer 4-12 kg arasında kilo vermenizi sağlar. İnsülin direnci, Guatr gibi rahatsızlıklarınız varsa eğer müşteri temsilcileri ile iletişime geçerseniz daha detaylı bir diyet programı oluşturabilirsiniz. Guatr ve insülin direnci bulunan kişiler normale oranla daha az kilo veriyorlar. Biz bunu dengeyi korumak için öneriler ve kullanım tarifleri sunuyoruz. Müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Stoklarımızda lida softgel bulunmaktadır. Aktif olarak satışı şuan yapılmaktadır. Yetkili sitemiz olan www.lida-zayiflama.org adresinden güvenle siparişinizi verebilirsiniz.

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emine deniz

lida softgel kullandım ben. ilk ayda 7 kilo verdim tekrar sipariş vericem

Esra türközü

Ben hep softjel kullanıyorum. Bilmiyorum ama diğerlerinin çok etkisini görmedim metabolizmayla alakalı mı bilemem ama softjel daha iyi etki gösteriyor bende