Lida Sipariş

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Lida siparişi vermek için sitemiz üzerinden online ya da canlı destek üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kilo vermeye karar verdikten sonra lida tercih ediyorsanız hem paranızı hemde zamanınızı çöpe atmaktan kurtulduğunuz anlamına gelir :). Piyasada aktif olarak satışı yapılan bir çok zayıflama ürünü oldukça pahalı ve bir çoğunun etkisi sıfır. Bu ürünler hem paranızı hemde zamanınızı çöpe atmanıza sebep oluyor. Oysa lida kendisini kanıtlamış bir zayıflama ürünü. 2006 yılından bu yana satışı yapılıyor ve tüketici memnuniyeti oldukça yüksek. Ürünün etki göstermesi müşterinin de memnun kalmasını ve doğal reklam yapmasını sağlıyor. Böylece lida uzun yıllar popülerliğini koruduğu gibi daha uzun yıllar koruyacaktır.

Lida siparişi verirken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunuyor. Maalesef ülkemizde bir çok üründe olduğu gibi lida zayıflama hapı nın da sahteleri bulunuyor. Orjinal ürün kullanmanız hem sağlığınız hemde cebiniz için önemli.

Sipariş vermeden önce sipariş vereceğiniz İnternet sitesinin adres ve iletişim bilgileri, gizlilik politikalarının kullanıcılar tarafından erişilebilir olduğuna, açık olduğuna dikkat ediniz. Bu bilgiler firmanın güvenilirliği için oldukça önemli. İnternet sitesinin güvenilir olduğuna inandıktan sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeyi unutmayın. Müşteri temsilcisinden bilgi almak ve siparişinizi müşteri temsilcisine iletmek hem size güven verir hemde aklınızda ki soruları müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Orjinal Lida Kullanmak

Lida orjinalliği için belirlenen bir kaç önemli nokta bulunuyor. Bunları sizinle paylaşalım.

Lida 2 formda bulunuyor. Birisi plus diğeri ise folyolar halinde ki karton kutu içerisinde. Orjinal lida belirtilerini orjinal lida sayfamızdan da okuyabilirsiniz. Size burada da bahsedelim.

Kutunun dış yüzünde Kmdali hologramı bulunuyor. Bu hologram parlak şekilde ön yüzde bulunur. Plus üründe yine aynı şekilde parlak hologram bulunur. Kutu üzerinde üretim yeri Yunnan, Çin menşei adresi bulunur. Kutu kilitli kapak halindedir. Hem plus hem folyolu lida kilitli kapak içerir. Kutu içerisine baktığımızda ise kapsüller hakkında yorum yapabiliriz. Kapsül üzerinden kumming dali firmasının logosu olan gemi logosu bulunur. Gemi logosu bulunmayan ürünler kesinlikle sahtedir. Kapsüller plus versiyonda da folyolu versiyonda da aynıdır. İçerik olarak farklılıklar bulunur sadece.

Lida etkileri

Lida kullandığınız günden itibaren kilo verme için çalışmaya başlar. İlk kapsülü kullandığınız andan itibaren yağ yakımı başlar, İştahınızın kapandığını hissedersiniz ve enerjik bir gün yaşarsınız. Ağız kuruluğu, İştahsızlık ve enerji hali ürünün etkilerini gösterdiğini bize açıklar. Yani kullandığınız ürünün orjinal olduğunu anlarsınız. Bu etkileri görmüyorsanız muhtemelen ürün sahtedir ya da insülin direnci, Guatr gibi bir rahatsızlığınız vardır. Bu hastalıklara sahip kişiler normale oranla daha az kilo verirler. Eğer ki guatr, insülin direnci, haşimato gibi bir hastalığınız varsa bizimle iletişime geçin ve tecrübelerimizi sizinle paylaşalım.

Sipariş Aşamaları

  1. Siparişinizi online ya da telefon numaralarımız aracılığı ile alıyoruz.
  2. Siparişiniz onaylandıktan sonra 17:00 a kadar kargo firmasına teslim ediliyor.
  3. Kargo yola çıkıyor ve büyük şehirlere bir gün sonrasında diğer şehirlere ise maksimum 2 iş günü içerisinde ulaşıyor.
  4. Kuryeye ödemenizi yapıp kargonuzu teslim alıyorsunuz. Eğer online ödeme/havale seçeneğini kullanmışsanız kuryeye her hangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Bütün kargolar ücretsiz şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Detaylı bilgi, Sipariş ve destek için bize telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan her hangi bir soru olursa yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments