Lida Sipariş Orjinal

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Lida 2003 yılından bu yana satışını yaptığımız bir ürün. Lida etkili içeriği sayesinde tüketiciler tarafından benimsenmiş ve kendisini kanıtlamış bir üründür. Ve haliyle merdiven altı üretimleri de maalesef yapılmaktadır. Sizlere orjinal lida nasıl anlaşılır? bununla ilgili detayları ileteceğiz.

lida sipariş orjinal

1.DIŞ GÖRÜNÜŞ

Lida kilitli kutu halinde size teslim edilmelidir. Kutu üzerinde karton kilit bulunmaktadır. Ön yüzünde üretici firma olan KMDALİ firmasının hologramı yer almaktadır. Kutu üzerinden kelebek figürü yada gazete okuyan kadın resmi bulunmaktadır. İki farklı tasarımı mevcuttur. Kutu üzerinde üretim tarihi, Seri numarası ve son kullanmaz tarihi mevcuttur.

Kutuyu açtıktan sonra platin renkte şeritlerle karşılaşacaksınız. Şeritler üzerinden “Lida DAİ DAİ Hua” ibaresi yer alır. Haricinde şeritler üzerinde bir damga, hologram bulunmaz.

Her şerit içerisinde 6 Kapsül bulunmaktadır. Kutu içerisinde 5 şerit bulunur. 6*5=30 kapsülden oluşur bir kutu.

Şeritleri yırttığınızda açık yeşil ve koyu yeşil iki parçadan oluşan kapsüller bulunmaktadır. Bu kapsüller üzerinde seri numaraları bulunmaktadır. Seri numarası bulunmayan kapsüller kesinlikle sahte ürünlerdir.

2.ETKİ

Kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren, Lida belirli etkiler yaratmaktadır. Sabah kahvaltı öncesi 1 adet lida kullandığınızı düşünelim. Öğle saatlerinde ağız kuruluğu, İştahsızlık gibi etkiler yaşayacaksınız. Bu etkiler vücudun yağ yakımına başladığınız göstermektedir. Ağız kuruluğu, İştah kaybı gitti etkiler yaşamazsanız eğer ürün sahte olabilir yada kronik rahatsızlıklarınız ürünün aktive edilmesini engelliyor olabilir. Lidanın uykusuzluk yaptığı da yan etkileri arasında yer almaktadır. Bu durum sizi endişelendirmesin. Gün içerisinde bol su tüketimi yaparsanız eğer daha etkili ve sağlıklı bir zayıflama süreci yaşayabilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments