Lida Orjinal Satış Sitesi

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Orjinal lida ile ilgili yazımız için lida sipariş orjinal yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızda lida orjinalliğini anlayabileceğiniz detaylar yer almaktadır. Sağlığınız için orjinal ürün kullanmaya özen gösterin. Orjinal ürün kullandığınızda gün içerisinde iştahsızlık hissedersiniz. Etken maddesi sayesinde lida tokluk hissi verir.

Ne kadar kilo verebilirim?

Kronik bir rahatsızlığınızın olmadığını farz edersek ve normal bir metabolizmada lida ayda 4-12 kilo arasında kilo vermenizi sağlar. Tiroit hastaları ve insülin direnci olan kişiler gün içerisinde bol su tüketerek ve destek çayları ile yine aynı oranlarda kilo verebilirler. Tiroit metabolizmanın yavaş çalışmasına sebep oluyor. Lida ile bu durum dengeleniyor. Destek çayları(Mate, Biberiye vs) yağ yakıcı etkinin daha kolay şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor.

Verdiğim kiloları tekrar alır mıyım?

20 Kilo fazlanız olduğunu düşünelim. 2 Kutu lida ile ideal kilonuza ulaştınız. Biz ideal kilonuza ulaştıktan hemen sonra lidayı bırakmanızı önermiyoruz. Bir kutu gün aşırı kullanım ile metabolizmanızı yeni kiloya adapte edebilirsiniz. 2 günde kullanılan bir kapsül, Metabolizmanızın bu duruma alışmasını ve yeni kilo düzeninin devamlılığını sağlamaktadır.

Siparişler Hakkında

Hafta içi 17:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Yola çıkan kargolar büyükşehirlere bir gün sonrasında, Diğer şehirlere ise maksimum 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Sorularınız için bizlere telefon numaralarımız yada canlı destek hizmeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments