Lida Kullananlar 2019

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

lida 2019 yılında da en çok tercih edilen zayıflama ürünü oldu!

Etkili içeriği, aktif kilo verdiren mekanizması ile 2019 yılında da en çok tercih edilen zayıflama ürünümüz yine lida. 2019 yılında lida ile ilgili oldukça güzel geri dönüşler aldık. Müşterilerimizin yapmış olduğu yorumları sizinle paylaşıyoruz. Sizlerde böylece bilgi edinmiş olabilirsiniz.

lida kullananlar 2019

Aslı C:

İlk başlarda çok tereddütlüydüm ama sonradan kullanmaya başlayınca ortadan bu kaygılarda kalktı tekrardan çok teşekkür ederim

Seyda özgür:

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Bir mucizeyi yaşıyorum diyebilirim. Milyarlarca ücret ödeyip ameliyat masasına ağır diyetlere ve kendimizi parçalarcasına spora rağmen o inatçı yağlar sayenizde gitti. Aynı gün etkisini gösteren ve tok tutan tek ilaç diyebilirim.
Orijinal olduğunu ilk anda insan hissediyor zaten iyi ki varsınız iyi ki.
Şiddetle tavsiye ediyorum kurumunuzu iyi günler

Ayla:

Lidayı kullanmadan önce aklımda soru işaretleri vardı acaba mı diye. Fakat kullanım sonrası etkilerini gözle görülür şekilde hissedince tüm şüphelerim bitti. İştah kesmesinin yanında enerjide veriyor. Teşekkürler.

Kübra Hnm:

Lida kullandıktan sonra görüşlerimi beklediğinizi söylemiştiniz onun için yazıyorum. Herşey belirttiğiniz gibi oldu ilk başlarda ağız kuruluğu yaşadım çok fazla ve baş ağrısı yaşadım açıkcası yalnız 1 hafta kullanımdan sonra tüm bu etkiler ortadan kayboldu ve şuan 68 kilodan 64 kiloya düştüm gelişmeleri tekrar yazarım teşekkürler.

Seda Çakır:

Evet kullandım ve 1 ayda 67 kilodan 56.8 kiloya kadar zayıfladım tek sorun (insanların kullanırken gerektiğinin dışın da günde iki tane içmek gibi tansiyon rahatsızlığı olan gibi Lida kullanıp hemde aşırı rejim uygulayanlar gibi ) yöntemler denemesi unutmayın ki her şeyin fazlası öldürür yemek yemenin bile o yüzden ben prosedüre göre tükettim ve sabah aç karna yarım saat gece yatmadan önce yarım saat spor yaptım porsiyonlarımı küçülttüm ama asla kendimi bırakmadım ve sonuçtan çok memnunum.

Tüketiciler 2019 yılında bu şekilde geri dönüşler yapmıştır. Diğer yorumları okumak için lida yorumları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yorumlar müşterilerin onayı alınarak paylaşılmaktadır. Küfür argo ve hakaret içermeyen her türlü yorumunuz onaylanmaktadır.

kaynak: lida kullananlar 2019

9 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Büşra Meltem

Lida zayıflama hapları içerisinde ki en etkili ürün. Ben neredeyse her çeşidi kullandım. Ama lida etkisi hiçbirinde yok. Örneğin 7 incir 1 zeytin aldım bi işe yaramadı. Fx15 kullandım güzel iştah kapattı ama yağ yakımı bence zayıf. masabaşı çalışıyorum sürekli kilo alma eğilimi var. 2-3 ayda bir lida kullanıyorum devamlı kullanmıyorum ama en etkili ürün lida.

Pınar Kaş

ben hamilelik sonrasında aldığım kilolar için siteden sipariş vermiştim. 3 kutu aldım 2.kutu bitti 12 kilo verdim toplamda. Şuan 3.kutuyu 2 günde bir kullanıyorum verdiğim kiloları almazsam sonuçlar iyi öneririm.

Oya Görgücü

Bende siteden aldım oldukça güzel etkileri var

Münevver gül

bu siteden 3.kutu aldım benimde yorumum bulunsun. ben 2 kutuda 14 kilo verdim. İnsülin direncim var arkadaş önerisi ile başladım öyle internette yazılanlar gibi saçma sapan yan etkilerde yaşamadım gayet dinç tutuyor insanı

Leman tümer

Merhaba 3 kutu sonrasında biraz durdu etkileri. Ara vermem söylendi ara verdim tekrar başladım ama sanki daha az etki alıyorum gibi. ilk iki kutuda 14 kilo verdim son 4 kilo kaldı

Ayla Demir

merhaba bende kullandım geçen yıl. Göbekten kurtuldum çok şükür. Düzenli kullanmak önemli. Birde iyi su içiriyor 🙂

Menşure bilgiç

2010 yılında kullanmıştım. Çok güzel kilo verdim. Sonra lidaresmisatissitesi.com diye bir siteden sipariş verdim bana acayip saçma sapan bir ürün gönderdiler! sonra bu sitede ki arkadaşlarla görüştüm orjinal ürünün fotoğrafını istedim o zaman anladım durumu. Param çöpe gitti. buradan sipariş verdim 2 haftadır kullanıyorum içim rahat ama giden benim paraya oldu