Lida Fiyat

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

lida fiyat hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Lida fiyatları ortalama 119-169 TL arasında değişiklik göstermektedir. İdeal satış fiyatı masraflar ve kargo ücretleri dahilinde 150TL dir. Bu fiyat altında satışı çok zor ve bu fiyat altında satış yapan internet siteleri, instagram sayfaları yüksek ihtimal ile sahte ürün satışı yapmaktadır. Maalesef ki sahtecilik furyası lida içinde geçerli. Orjinal ürün kullanarak sağlığınızı ve cebinizi koruyun.

lida fiyat

Sahte ürünleri ayırt etmenin bir kaç noktası bulunuyor. Orjinal lida kutusu kapalı ve kilit kapak şeklinde size teslim edilir. Ayrıca kutu üzerinden kmdali hologramı bulunmaktadır.  Şeritler platin renginde olup kapsül üzerinde kmdali logosu, Yani gemi logosu bulunur. Ayrıca Ürünü kullanmaya başladığınızda karşılaşacağınız bazı etkiler mevcut. Bu etkileri dikkate alarak ürünün orjinal olup olmadığını da belirleyebilirsiniz. Bu etkiler; Ağız kuruluğu ve tokluk hissi etkisidir. Bu etkileri yaşıyorsanız eğer ürününüz metabolizma üzerinde etkisini gösteriyor demektir. Ama bu etkileri görmüyorsanız ya kronik bir rahatsızlığınız var(Detay gerek) yada ürününüz sahtedir.

Orjinal lida fiyatları belirttiğimiz üzere 150TL dir. 140TL ve altı satışı yapılan ürünler %100 sahte ürünlerdir. Orjinal ürün temin edin ve sağlığınızdan, paranızdan olmayın.Aklınıza takılan sorularda müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sevginur alçı

Sitelerde değişik fiyatlar var 300 liraya satan site bile gördüm fark ne

Songül demir

Bazı sitelerde 200 liraya satılıyor fiyat farkları var sebebini öğrenebilir miyim?

Sonay çelik

merhaba bana softjel önermiştiniz 150tl ye aldım ama sitede 130tl yazıyor fiyatlarda farklılık var sanırım