Folyolu Lida

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Folyolu Lida Nedir?

Daha önce ki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere lida zayıflama ürünlerinin 3 versiyonu bulunmaktadır. Bunlar; Folyolu lida , Lida softgel ve lida plus şeklindedir. Bunlar içerisinde ki en eski ürün folyolu lidadır. Folyolu lida ve lida plus 30 kapsülden oluşur. Lida softgel ise 36 yumuşak kapsülden oluşmaktadır. Bütün ürün versiyonları sabah kahvaltısından önce 1 adet kullanılır. İçerik olarak ürünler aynı, Lida plus sadece içerik olarak biraz daha geliştirilmiş formdadır.

Folyolu lida kapsülleri platin şeritler içerisine yerleştirilmiştir. Kapsüller yine diğer versiyonlar gibi yeşil renkte ve üzerinde seri numaralı, gemi logosu bulunmaktadır.

Folyolu Lida

Üst resimde göründüğü üzere karton kutuda ve platin renkte folyolar halindedir. Bu yüzden folyolu lida olarak bilinir. Ağız kuruluğu, iştah kaybı gibi etkileri mevcuttur. İçerisinde bulunan L-carnitine, Smh. Gibi etkenler aylık bazda kilo vermenizi sağlar.

Folyolu lida günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce bol su ile kullanılır. Gün içerisinde bol su tüketimi, dengeli bir zayıflama süreci için oldukça önemlidir. Lida kullandığınız gün içerisinde alkol tüketmemeniz şiddetle önerilir. Alkol ile lida arasında en az 8 saat olmalıdır. Ayrıca lidayı, Kalp tansiyon hastaları, Kronik böbrek yetmezliği bulunan kişiler, Hamile ve emzirenler kullanamazlar.

Kaç Kilo Veririm?

Uzun zamandır satışını yaptığımız bir ürün neticesinde, Müşterilerin geri dönüşlerini kayıt altına alıyoruz. Verilen kiloları müşteri onayı ile kaydediyoruz. Ve böylece belli bir oran ortaya çıkıyor. Yapılan geri dönüşlere göre lida ile ayda 4-12 kg arasında kilo verebilmeniz mümkündür. Bu oran yağ oranı, Metabolizma hızınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Sağlığınız için orjinal satış sitemiz olan https://www.lida-zayiflama.org haricinde alışveriş yapmayınız. Son günlerde reklamlar ile lida pazarlaması yapan web sitelerinden yapılan alışverişlerde mağduriyetler yaşanmaktadır. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments