Folyolu Lida Ve Lida Plus Farkı

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Bilindiği üzere lida ürünümüzün bir kaç versiyonu bulunmakta. Folyolu lida, Lida plus ve lida softgel. Size bu yazımızda Folyolu lida ve lida plus arasında bulunan farklardan bahsedeceğim.

Folyolu lida ve lida plus yine kmdali firması tarafından üretimi yapılan iki farklı ürün. Lida plus, Folyolu lidaya göre biraz daha yoğun extractlar içeren bir ürün. Yani bu demek oluyor ki, Folyolu lida ile 4 kilo verirken, Lida plus ile bu oran 6 yada 8 kiloya kadar çıkabilir. Lakin dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta mevcut. Şuan satış yapan websiteleri ve sosyal medya hesaplarını incelediğimizde bir çok sayfada sahte plus satışı yapıldığını görüyoruz. Orjinal lida plus kilitli kapak şeklinde ve bandrollüdür. Üretici firma kmdali firmasıdır. Plus versiyonun sahte olduğu hakkında müşteriler geri dönüş yapmaktalar.Bu konuda websitemiz yüksek güven ve alışveriş güvenliği sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde her hangi bir problem yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Ayrıca iletişim kanallarımız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Lida plus 30 kapsülden oluşmaktadır. Günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce bol su ile kullanılması gerekir. Bir kutu lida, Bir aylık kullanım için geçerlidir. Yoğun ve etkili içeriği gün içerisinde iştahınızı kapatır ve yağ yakımı yapar. Böylece aylık bazda 4 ile 12 kilo civarlarında kilo vermenize yardımcı olur. Orjinal ürün kullandığınız sürece lida çeşitlerinden memnun kalacağınıza ve güzel sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bizlere 7/24 canlı destek üzerinden veya telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara yardımcı olmak için bekliyoruz.

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aslı A

Merhaba daha önce Farklı yerlerden Lida satın aldım ama bazılarından etki görmedim şüphelerim var gerçekten etki göreceğim bir ürün almak istiyorum memnun kalırsam yıllarca düzenli alım yaparım 10 kg fazlam var ve en hızlı biçimde vermem lazım. Hangi lidayı önerirsiniz Lida plus fiyatı nedir ve online ödeme yapmam mümkün mü teşekkür ederim