Eski Lida Sipariş

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Son zamanlarda müşterilerden eski lida talebi gelmekte. Eski lida yada yeni lida şeklinde bir kavram bulunmamakta. 3 Farklı lida bulunmakta. Folyolu Lida, Lida plus ve lida softgel. Haricinde yeni lida yada eski lida gibi bir ürün bulunmuyor. Aslında tüketicinin bu sorusu ürünün eski etkilerini kaybettiğinden kaynaklanmakta. Sahte ürünler neticesinde, İçeriği azaltıldı söylentileri ortaya çıkıyor. Orjinal bir ürün 2004 yılında da 2020 yılında da aynı etkileri göstermektedir. Lida içeriğinde her hangi bir değişiklik yapılmamıştır. Ürünün sahteleri, içeriği azaltıldı sloganı ile pazarlama yapılıyor. Orjinal ürünlerde bu tarz bir tanıtım ile karşılaşmazsınız.

orjinal ürün nasıl anlaşılır?

Bahsettiğim üzere sahte ürünler çeşitli negatif deyimler ile satılmaya çalışılıyor. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Bu tarz satış sloganlarına inanmayınız. Orjinal ürünler içeriği sabit ve her hangi bir güncelleme yapılmamıştır. Lida plus, Folyolu lida ürününün içeriğinden biraz daha yoğun bir içeriktedir. Haricinde içeriği aynı şekildedir. Orjinal ürünler üzerinde üretici firma Kmdali logosu bulunmaktadır. kapalı kutu şeklindedir.

Lida Etkileri

Orjinal lida, kullanıldığı ilk günden itibaren ağız kuruluğu ve iştah kaybı yapar. Gün içerisinde tokluk hissi verir. Ayrıca yağ yakımı neticesinde metabolizmaya enerji üretir. Böylece gün içerisinde enerjik hissedersiniz. Aylık bazda 4 ile 12 kilo arasında kilo verebilirsiniz. bu oranlar metabolizma çalışma hızına ve yağ oranına göre değişmektedir.

Daha detaylı bilgi için canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz 7/24 aklınızda ki sorulara cevap vermek için hizmettedir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments