Bitter Orange

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

BİTTER ORANGE

bitter orange

Bitter Orange bitkisel takviye ürünü olarak üretilmiştir. Bu ürün hakkında yazılmış olan kullanım ve içerik bilgisine ulaşabilmek adına aşağıda yer alan makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bitter Orange Nasıl Kullanılır?

Bu bitkisel ürünü kullanan kişiler öncelikle her gün en az 2,5 – 3 litre su tüketmeye özen göstermelidir. Yeteri kadar su tüketimi yağların kısa zamanda yakılmasında oldukça etkilidir. Yeterli su tüketerek böbrek sağlığını korumak da mümkün olmaktadır.

Bitter Orange kapsül şeklinde piyasada satılmakta olan bir üründür. Bu bitkisel ürünün günde 3 defa kullanılması gerekir. Ürünü sabah, öğlen ve akşam 1’er defa bol su eşliğinde almak gerekmektedir. Her kapsülü yemeklerden yaklaşık 30 dakika kadar önce almak gerekir.

Bitter Orange bitkisel ürünü on sekiz yaşından küçük olan kişilere uygun değildir. Bu bitkisel ürünü 60 yaşından fazla olan kişiler de kullanmamak durumundadır. Bitter Orange bitkisel ürünü herhangi bir rahatsızlığı olmayan kişilere tavsiye edilmektedir.

Bitter Orange İçeriği Nedir?

Bitter Orange düzenli kullanıldığı zaman başarılı sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu ürün ile kısa zaman içinde kilo vermek adına ürünü her zaman doğru kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu bitkisel ürünü ağır bir hastalığı bulunan kişilerin kullanması sakıncalı bulunmaktadır. Bitkisel ürünlere alerjisi olan kişiler de bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdırlar. Hamileler ve emziren kişiler de bu bitkisel ürünü kullanmamalıdır. Bitter Orange ürünü tıbbi ilaç kullanan ve ciddi bir rahatsızlığı olan insanlara önerilmeyen bir üründür.

Bitter Orange bitkisel ürününün içeriğinde yer alan maddeler jelatin kapsül ve turunç ekstresi olarak bilinen Citrus aurantium extract maddesidir. Bu bitkisel ürünün içeriğinde tuz, tatlandırıcı, maya, şeker gibi maddeler bulunmaz. Bu ürün 140 cc değerindeki bir şişede satılır. Kutu içinde 90 tane kapsül vardır. Ürünün 1 kutusu 1 ay kadar kullanılmaktadır. Bu ürünü serin ve kuru bir yerde saklamak gerekir.

Bitter Orange satın almadan önce bandrollü ürün olduğundan emin olunmalıdır. Bu bitkisel ürünü alırken ürünün orijinal olması oldukça önemli bir konudur. Kutu üzerindeki üretim tarihi, son kullanma tarihi, bandrol ve barkod numarası incelenmelidir. Son kullanma tarihi geçmiş olan ürünlerin satın alınmaması gerekir. Bitter Orange kullanan kişiler sağlıklı beslenmeye de oldukça özen göstermek durumundadır.

3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Selma cean

bitter orange var mı?

Songül Çakır

lida daha etkili memnunum

Rahmiye fendi

Merhaba lida siparişi vermek istiyorum