Biber Hapı Zayıflama

orjinal lida resmi satış sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir yine site üzerinden detaylı destek alabilirsiniz.

Biber Hapı

Biber Hapı Nedir?

Biber hapı popüler bir zayıflama ürünüdür. Etkin içeriği, Kanıtlanmış olumlu sonuçları ve müşteri memnuniyeti neticesinde çok yüksek satış seviyelerine ulaşmıştır. Günümüzde hale aktif olarak satışı yapılmaktadır. 2007 yılında Çin Biberi, Meksika biberi ham maddesi ile Amerikalı Kimyagerler tarafından üretilmiştir. Düzenli kullanımlarda oldukça etkili sonuçlar elde edilebilir.

Biber hapı 30 kapsülden oluşur. Günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce ılık su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Günde bir adetten fazla kullanımı kalp çarpıntısı yapabilir bu yüzden önerilmemektedir. 1 Kutu içerisinde 30 eşdeğer kapsül bulunur. Bir aylık kullanım sonucunda ise, Kronik bir rahatsızlığınız yoksa 4-12 kg arasında kilo verebilirsiniz. İnsülin direnci, Guatr, Haşimato hastalığı bulunan kişiler normale oranla daha az kilo verdiklerini dile getiriyorlar. Aktif kullanıcı sayısı oldukça fazla olduğu için doğru veriler elde etmek mümkün.

Kimler Biber Hapı Kullanamaz?

  • Kalp tansiyon hastaları
  • Böbrek yetmezliği olanlar
  • Hamileler ve emzirenler biber hapı kullanamazlar.

Kullanım Önerileri

Biber hapı kullandığınız gün içerisinde normal metabolizmalar için 3 litre su tüketimi yapmanız oldukça önemli. Neden mi? Biber hapı yağ yakımı yapıyor öncelikle. Yağ yakımı sürecinde hücreler ve dolayısı ile vücuttan su eksiliyor. Susuz kaldığınızda böbrekler zarar görebilir. Ve ayrıca yağ yakımı yapılamadığı için hücre de turgor basıncı düşer. Yağ yakımının aktif şekilde devam etmesi ve rahat bir kilo verme süreci için kesinlikle su tüketimini ihmal etmeyin.

Lida mı Biber Hapı mı?

Bu soru bir diğer zayıflama ürünleri içinde kullanılıyor. Şuan ki kıyaslamamız biber hapı ve lida üzerine.

Hızlı ve daha fazla kilo vermek istiyorsanız lida öneriyoruz. Lida ile hızlı ve daha fazla kilo verirsiniz. Lakin yan etkileri de biber hapına göre fazladır.

Daha yavaş ve daha az kilo vermek istiyorsanız biber hapı tabi ki. Biber hapı kullandığınız gün içerisinde lida kadar tok tutucu olmaz, Lida kadar sizi susatmaz. Daha rahat bir zayıflama süreci yaşarsınız.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments